Program

kompletní Pátek - Neděle, všechny haly


SD SD RD SD Line + Country
Pátek   Hala 1 Hala 2 Hala 3 Hala 4 Hala 5
19:00 19:30 Basic Plus RD II–III A2 Country bál
19:30 20:00 Miloš Veselý Jiří Rogalewicz František Čermák Tomáš Machalík  
20:00 20:30 MS A1 RD II–IV C1  
20:30 21:00 David Hrbáč Pavel Vondrák Petr Rohovský Vladimír Andris  
21:00 21:30 Basic, MS (1:1) Plus, A1 (1:1) RD II–V A2, C1 (1:1)  
21:30 22:00 Jiří Ščobák Juli and Walt Burr Pavel Hosenseidl Michal Bayer  
Sobota   Hala 1 Hala 2 Hala 3 Hala 4 Hala 5
9:00 9:30 MS A1 RD II–III C2 LD
9:30 10:00 Miloš Veselý Pavel Vondrák Petr Rohovský Michal Bayer Pavel Lhotský
10:00 10:30 Basic Plus RD Workshop A2 Country
10:30 11:00 František Čermák Michal Beneš  fáze IV–V Walt Burr Ivan Bartůněk
11:00 11:30 David Hrbáč Tomáš Machalík Pavel Hosenseidl A2, C1 (1:1)  
11:30 12:00 MS Workshop A1 Workshop Vladimír Andris LD
12:00 12:30 Michal Beneš Michal Bayer Oběd Oběd Michal Dingo Janák
12:30 13:00         Oběd
13:00 13:30 Oběd Oběd   A2  
13:30 14:00       Jiří Ščobák LD
14:00 14:30 MS A1 RD II–IV s výukou C2 Ota Tom Dvořák
14:30 15:00 Miloš Veselý Michal Janák František Čermák Michal Bayer  
15:00 15:30 Basic Workshop Plus Workshop A2 Partner Dance
15:30 16:00 David Hrbáč Jiří Rogalewicz Tomáš Machalík  
16:00 16:30     RD III–V C1 Ivan Bartůněk
16:30 17:00 Basic, MS A1 Pavel Hosenseidl David Dvořák  
17:00 17:30 New Faces Michal Beneš RD II–III A2, C1 (1:1) LD
17:30 18:00 Basic Plus Rostislav Kučera Vladimír Andris Ota Tom Dvořák
18:00 18:30 Tomáš Machalík David Dvořák      
18:30 19:00     večeře    
19:00 19:30          
19:30 20:00          
20:00 20:30 GRAND MARCH        
20:30 21:00 Basic, MS (1:1) Plus, A1 (1:1) RD II–V A2, C1 (1:1) LD Party
21:00 21:30 Michal Beneš Jiří Ščobák Petr Rohovský Michal Bayer  
21:30 22:00 David Hrbáč Tomáš Machalík Rostislav Kučera David Dvořák  
Neděle   Hala 1 Hala 2 Hala 3 Hala 4 Hala 5
9:00 9:30 Basic Plus RD II–III A2 LD
9:30 10:00 Miloš Veselý Walt Burr Pavel Hosenseidl Jiří Ščobák Ota Tom Dvořák
10:00 10:30 MS A1 RD III–IV C1  
10:30 11:00 Jiří Rogalewicz Michal Beneš Petr Rohovský Vladimír Andris Country
11:00 11:30 Basic, MS (1:1) Plus, A1 (1:1) RD II–IV A2 Ivan Bartůněk
11:30 12:00 Juli and Walt Burr Michal Janák Rostislav Kučera Tomáš Machalík  
12:00 12:30 Basic, RD (1:1)
12:30 13:00 Farewell Dance

*) Program se může změnit